O nás

Značka Helios je zastúpená v 18 krajinách sveta a je synonymom pre tradíciu a kvalitu náterových systémov. Koncern  KANSAI PAINT Group patrí medzi TOP 10 výrobcov náterov a farieb na svete.

Výrobky Helios sú na slovenskom trhu dostupné od roku 1993. Historicky prvým dovozcom týchto výrobkov bola spoločnosť Drevoexport, zameraná najmä na výrobky pre drevársky a nábytkársky priemysel. Spoločnosť KANSAI HELIOS Slovakia, s.r.o., vznikla 1.1.2006 a v súčasnosti patrí medzi najvýznamnejších predajcov náterových systémov na slovenskom trhu.

Zaisťujeme dodávky náterových hmôt po celom Slovensku z centrálneho skladu v Žiline.

V našej centrále v Žiline sa nachádza aj vysoko špecializované školiace stredisko na autolaky a priemyselné nátery, ktoré ponúka najnovšiu technológiu a možnosť odskúšania aplikácie náterových systémov na rôzne povrchy.

V portfóliu produktov ponúkame dekoratívne nátery značiek Helios, Belinka a Color, ponuku autolakov značiek Mobihel, Colomix, Radex, S.M.A.R.T , Gravihel a JustWyn. Okrem toho sa tiež zameriavame na priemyselné nátery na drevo ako aj na špeciálne priemyselné nátery na kov a ďalšie povrchy (protipožiarne, nátery na oceľové konštrukcie, nátery na vodorovné cestné značenie, a pod.).